Корзина
280 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Интернет магазин "Фенстер"

+380503263382
+380731526337
+380964655023

Купити вішалку стійку для одягу

Купити вішалку стійку для одягу
Купити вішалку стійку для одягу в інтернеті зараз не складає особливих труднощів. Вибрати відповідний товар можна перебуваючи в будь-якому місті. Замовити стійку підлогову в Харкові, Києві чи в Одесі - це завдання більше не відніме у Вас багато часу. Компанія «Фенстер» пропонує ознайомиться Вам з продукцією власного виробництва. Широкий асортимент підлогових стійок регулярно поповнюється новими моделями. Стійка для одягу подвійна або одинарна, у нас кожен зможе підібрати собі відповідний варіант. При виготовленні підлогових вішалок ми використовуємо два найпопулярніших матеріалу на сьогоднішній день - це дерево і метал.

Залежно від Ваших критеріїв наш менеджер зможе підібрати Вам відповідний дизайн і забарвлення вироби. Використання нового і сучасного імпортного обладнання дозволило нам значно знизити ціну продукції, що випускається. Ціна на стійки підлогові завжди актуальна і є найнижчою в Україні. Ось далеко не повний перелік переваг наших підлогових вішалок:
 • забезпечте порядок в кімнаті акуратно розвісивши верхній одяг на плічках стійки
 • стійки підлогові оптимально підходять як для використання в побутових умовах, так і для бізнес приміщень (офісів, кафе, готелів)
 • стійка одинарна або подвійна дозволяє зберігати велику кількість речей в одному місці
 • швидка розбирання та збирання вироби при необхідності переїзду або виїзному заході
 • стійки підлогові на коліщатках ще більш мобільні і спрощують їх використання
 • купити вішалку стійку дешевше, ніж повноцінний і габаритний шафа
У нашому каталозі представлені вішалки-стійки з натурального дерева, з італійським лаковим покриттям, різних відтінків і параметрів. Солідний вибір моделей дає вам можливість вибрати і купити дерев'яну вішалку стійку, ідеально відповідає побажанням, підходить за розмірами і стилістичному рішенню.

 • Письмовий стіл loft лофт
  Письмовий стіл loft лофт
  Наш офісний стіл став рішенням вже для багатьох компаній в Україні. Ми працюємо по всій території країни і здійснюємо доставку в будь-яке місто і регіон. Купити стіл письмовий в Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі з нами можна без всяких проблем.
  Письмовий стіл loft лофт
 • Стійка підлогова з ДСП «Галлант 2В»
  Стійка підлогова з ДСП «Галлант 2В»
  Стійка підлогова з ДСП «Галлант 2В» поєднує в собі високий рівень комфорту в експлуатації, приємний зовнішній вигляд і надійність. Не у всіх людей є можливість встановити вдома великий і громіздкий шафа і в цій ситуації нам на допомогу...
  Стійка підлогова з ДСП «Галлант 2В»