Корзина
280 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Интернет магазин "Фенстер"

+380503263382
+380731526337
+380964655023

Стійка підлогова з ДСП «Галлант 2В»

Стійка підлогова з ДСП «Галлант 2В»

Стійка підлогова з ДСП «Галлант 2В» поєднує в собі високий рівень комфорту в експлуатації, приємний зовнішній вигляд і надійність. Не у всіх людей є можливість встановити вдома великий і громіздкий шафа і в цій ситуації нам на допомогу приходять підлогові вішалки-стійки для одягу і взуття. У випадку з даним виробом, розміри вішалки дозволять Вам розмістити її, практично, в будь-якому куточку Вашого будинку. Варто зазначити, що для підлоги вішалка має досить міцне і стійке підставу, яка не дозволить їй впасти або ще якось мимоволі поміняти положення.


Вішалка на підлогу дерев'яна даної моделі проводиться в чотирьох кольорах, що в свою чергу дає Вам можливість більш точно потрапити в колірну гамму Вашого інтер'єру. Ця стійка виконана з високоякісної ДСП з металевою трубкою, на якій за допомогою плічок Ви зможете розмістити більшу частину Вашого гардеробу. Плічка Ви також можете придбати в нашому інтернет-магазині. Важливим плюсом є наявність п'яти полиць для взуття, одягу та інших речей. Ця вішалка-стійка зверху накрита аналогічної основи плитою, що захищає одяг від осідання на ній пилу, а також може послужити додатковою полицею для розміщення чогось, що не знайшло собі місця на інших полицях.


Високоякісний шпон, яким покрита підлогова стійка з ДСП для одягу і взуття, характеризується значною механічною і хімічною стійкістю, що виключає на довгий час появи подряпин і різних пошкоджень. Упаковка вироби зроблена з гофрованого картону, що в свою чергу робить доставку зручною для транспортування. Оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині, дозволяє купити вішалку підлогову з ДСП максимально високої якості, за найнижчою ціною в Україні, без зайвих витрат часу і з високою якістю обслуговування.

Компания Fenster Украина

 • Письмовий стіл loft лофт
  Письмовий стіл loft лофт
  Наш офісний стіл став рішенням вже для багатьох компаній в Україні. Ми працюємо по всій території країни і здійснюємо доставку в будь-яке місто і регіон. Купити стіл письмовий в Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі з нами можна без всяких проблем.
  Письмовий стіл loft лофт
 • Купити вішалку стійку для одягу
  Купити вішалку стійку для одягу
  Купити вішалку стійку для одягу в інтернеті зараз не складає особливих труднощів. Вибрати відповідний товар можна перебуваючи в будь-якому місті. Замовити стійку підлогову в Харкові, Києві чи в Одесі.
  Купити вішалку стійку для одягу